Пројекат наших наставника на Европској платформи за СТЕМ наставнике

Наша школа имала је велику част да примером добре праксе омогући свим просветним радницима стручно усавршавање. Интегративан пројект ОШ ,,Вук Караџић“ Лозница, Средње Економске школе и Митровачке гимназије -Пројекат Европски дан језика на Европској платформи и могућност свим просветним радницима да се пријаве и да добију два сата стручног усавршавања у установи, СЕРТИФИКАТ КОЈИ ИЗДАЈЕ SCIENCE ON STAGE СРБИЈА И ИНСТИТУТ ЗА МОДЕРНО ОБРАЗОВАЊЕ и приручник. Поносна на свој тим и предивне колеге! Хвала свим дивним сарадницима мојим колегама, а посебна захвалност колегиницама Економске школе Дејани, Оливери и Весни и директорима Владану Андрићу и Милану Недељковићу на несебичној подршци у свему! Електронска књижица у прилогу.

Сања Симић де Граф, професор енглеског језика и педагошки саветник