Такмичења 2014/2015.

Предмет Ученици и постигнућа
Општински ниво Окружни ниво Републички ниво
МАТЕМАТИКА

 

Мина Митрић 4/2 – 2.место

Петар Пантић 4/3- 3.место

Ћосић Страхиња и Дивљаковић Ненад 3/1-3. место

 

Ово је највиши ниво такмичења за ученике 3. разреда

 

Наташа Павловић  5/2 – 2.  место.

Ово је највиши ниво такмичења за ученике 4. и 5. разреда ,

СРПСКИ ЈЕЗИК

 

Анђела Петровић 6/2 – 2. место    
Књижевна олимпијада Катарина Ђурић 8/2  – 1. место.

Александра Јеринић 7/1- 3. место

 

Александра Јеринић 7/1– 3. место

 

Катарина Ђурић 8/2– 3. место

 

ГЕОГРАФИЈА Лучић Теодора 7/3 – 3. место

Урош Јовичић 7/1 – 3. место

 

   
ИСТОРИЈА Ивана Марковић 7/1 – 3. место

Марко Красавчић 7/1 – 3. место

Никола Вукосављевић 8/2 – 3. место

 

   
ФИЗИКА Стефан Манојловић 6/2 и Лука Ћосић 7/3 су остварили пролаз Стефан Манојловић 6/2 и Лука Ћосић 7/3 су освојила друга места и учешће на Републичком такмичењу  
БИОЛОГИЈА Тијана Јакупек 5/1 – 2. место

Наташа Павловић, Селена Николић, Анђела Михаиловић – 2. место

Никола Берчек, Урош Станимировић – 3. место… ученици 5/2

Стефан Крунић – 1. место

Растко Павловић – 3. место … ученици 6/3

 

Лука Ћосић 7/3 – 2. место

 

Ема Живковић – 2. место

Теодора Иванковић – 3. место… ученице 8/1

 

 

   
ХЕМИЈА Није било такмичара
ИТАЛИЈАНСКИ ЈЕЗИК
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК
РЕЦИТАТОРИ      
Крос РТС      
Регионални центар за таленте Лозница
ШАХ Миленко Манојловћ је освојио треће место Биљана Јездић је освојила прво место а Миленко Манојловћ је освојио треће место и изборили су пласман на Републичко првенство.  

Екипна такмичења

  • На општинском такмичењу ученика основних школа из стоног тениса женска екипа наше школе у саставу Мићић Вања и Пантелић Јелена – 8/3 је освојила 3. место, а у појединачном пласману ученица Мићић Вања 8/3 – 2. место. Ученике је спремао и на такмичење водио, наставник физичког васпитања Раденко Томић.
  • На општинском такмичењу ученика основних школа у фудбалу мушка екипа наше школе у саставу: Андрић Никола,Бантић Срђан, Медић Немања – 8/1, Петровић Вељко, Ковачевић Душан -8/2, Мијаиловић Давид, Ракић Марко, Нинковић Филип – 8/3, Андрић Саша, Васиљевић Филип – 8/4, Јовановић Ненад, Мишковић Марко – 7/2 је освојила 2. место. Ученике је спремао и на такмичење водио, наставник физичког васпитања Раденко Томић.
  • На општинском такмичењу ученика основних школа у кошарци и женска и мушка екипа наше школе су освојиле 2. место.
    У саставу женске екипе су биле: Елена Црвендакић, Катарина Васиљевић, Тамара Пантелић – 8/1, Тамара Обрадовић -8/2, Вања Мићић – 8/3, Вања Муркић – 7/1, Тијана Пантић , Нада Радановић -7/2.
    У саставу мушке екипе су биле : Андрић Никола, Немања Медић, Срђан Лукић, Богдан Митровић -8/1, Вељко Петровић, Душан Ковачевић, Милан Васиљевић – 8/2, Марко Ракић – 8/3, Немања Чотрић -7/1, Алекса Јовановић – 8/2, Чедомир Илић-8/3.
    Припремали су их наставници Дарко Бурмазовић и Братислав Тешић.
  • На турниру у рукомету ученице наше школе су учествовале са две екипе. Екипу која се такмичила у мини рукомету у конкуренцији 5. и 6. разреда и освојила 3. место, чиниле су: Тијана Ненадовић, Сара Грујић, Јована Марковић, Милица Тијанић – ученице 5-1; Љубица Полић, Ана Поповић, Јулија Бибић, Милица Максимовић, Магдалена Бојанић, Анђела Танасић – ученице 5-3; Анастасија Крсмановић, Бојана Митровић, Мирјана Матић – ученице 6-1. Екипу која се такмичила у рукомету, у конкуренцији 7. и 8. разреда и освојила 2. место, чиниле су: Дијана Зеленовић – ученица 7-1; Нада Радановић – ученица 7-2; Тамара Пантелић, Катарина Васиљевић – ученице 8-1; Анастасија Крсмановић, Бојана Митровић – ученице 6-1; Милица Тијанић – ученица 5-1; Љубица Полић – ученица 5-3; Милица Максимовић – ученица – 5-3. Успех ове екипе је већи, уколико се узме у обзир да су у саставу екипе биле ученице 5. и 6. разреда. Ученике је спремао и на такмичење водио, наставник физичког васпитања Раденко Томић.
  • Школа је била домаћин општинског такмичења у одбојци. Мушка екипа школе је освојила 3. место, а женска 4. место. Екипа школе у саставу Грубачић Вељко 4/1, Митрић Мина 4/2 и Мијић Данијела 4/3 су освојили 3. место на градском квизу „Ко зна више о Црвеном крсту и здрављу“.
  • На општинском првенству у стрељаштву – екипа девојчица, у саставу Исидора Бојанић, Мирјана Васић,Сања Максимовић ученице VIII-1, освојила је 3. место у екипној конкуренцији. Екипа дечака, у саставу Немаља Медић, Милан Ристановић, Марко Вишњић ученици VIII-1, освојила је 2. место у екипној конкуренцији.

Ликовни конкурс

  • на ликовном конкурсу у организацији Форма идеале доо ученик Матеја Павловић 1/1 је освојио 2. награду (сто за компјутер)

Литерарни конкурси

  • Ученик 5/1, наше школе, Ђорђе Јанковић је добио похвалницу и књиге као награду за оставрен успех на Песничком конкурсу књижевног клуба КУД „Караџић“. Уручио му их је наш познати песник Љубомир Ћорилић.

******

  • О успеху ван школе говори и успех ученика 4/1, Уроша Петровића, као ученика 2. разреда Музичке школе, који је остварио 1. награду на 8. међународном музичком фестивалу