Продајом играчака наши ученици сакупили новац за лечење трогодишњег детета

Ученици наше школе-Лазар Јовановић, Виктор Шакић, Урош Ђукановић, Филип Тешић Сергеј Шакић, Кристијан Марковић, Никола Новаковић, Филип Јовановић, Мила Загорац и Уна Тешић, уз подршку родитеља, а посебно Наташе Марковић Јокић која их је од самог старта подржавала и промовисала њихов ,,штанд“, УСПЕЛИ У ХУМАНИТАРНОЈ АКЦИЈИ ПРОДАВАЊА ИГРАЧАКА ДА САКУПЕ 25000 И НОВАЦ УПЛАТИЛИ ФОНДАЦИЈИ ,,БУДИ ХУМАН“ ЗА ЛЕЧЕЊЕ ТРОГОДИШЊЕГ КОСТЕ. БРАВО ДЕЦО!

Ова дивна акција медијски је одлично пропраћена и обајвљена на следећим порталима:

УСПЕЛА ПРОДАЈА ИГРАЧАКА – Уплатили 25.000 динара – Lozničke novosti (loznickenovosti.com)

HUMANI LOZNIČKI KLINCI ZA MALOG KOSTU LEŠEVIĆA: Prodavali igračke i uplatili novac za lečenje dečačića (kurir.rs)