Обавештење

Основна школа ” Вук Караџић ” Лозница 25. 11. 2021.год.  О  Б  А  В  Е  Ш  Т  Е  Њ  Е  1.      Од понедељка 29. новембра 2021. године врши се промена смена – ученици од 5. до 8. разреда су прва, а ученици од 1. до 4. разреда су друга смена . 2.      „Нова“ ужина, тј. ужина за децембар почиње од среде 1. децембра; цена ће бити накнадно јављена  3.      У Спортском центру је, током протеклог распуста одржана спортска манифестација “Брзином до звезда” . Такмичили су се ученици трећег и четвртог разреда .  У Супер финале, које ће се одржати у другој недељи јуна 2022.године, пласирали су се и ученици наше школе : Петрић Тијана 3/1, Емилија Марковић и Коста Перић 4/2. Учитељице Оливера Милановић и Мирјана Ћосић. 4.      Ученички парламент и ове године организује акцију прикупљања слаткиша за ученике наше школе нижих разреда. Такође се наставља и акција прикупљања половне гардеробе, козметике, школског прибора. Све то моћи ћете да остављате под нашом јелком у ходнику.            Покрећемо и акцију слања новогодишњих честитки. Можете их предати            наставници Мирјани Марковић. Једна честитка је 10 динара, а сав новац ће бити            усмерен за набавку климе.                           5.      Подсећамо и на остале мере: хигијена руку, дистанца, ношење          маски за све време боравка у школи и обавезно коришћење улаза који су намењени за одређени разред .
ОдговориПроследи