Дружење за памћење

У уторак, 7.3.2023.године, успешно је реализован још један заједнички пројекат Средње економске школе и Основне школе ,,Вук Караџић”. Овог пута сарађивали су ученици различитог узраста у оквиру ликовне радионице посвећене Дану жена.

Ову лепу замисао професорице Оливере Чикарић из Средње економске школе разрадила је професор енглеског језика и педагошки саветник из ОШ ,,Вук Караџић”, Сања Симић де Граф. Уз помоћ учитељица првог разреда Гордане Симић и Мирјане Ћосић, професорица Дејане Лазаревић и Иване Драгићевић, као и њихових ученика, пројекат је донео низ лепих продуката.

За најмлађе ученике овакав вид сарадње је новина, иако имају искуства у радионичарском раду. Зато су са великим узбуђењем и радошћу прихватили идеје и помоћ старијих другара, ученика седмог разреда и средњошколаца, у прављењу честитки за маме.

Задовољство свих учесника заједничким радом, као и радови настали овом приликом, доказали су још једном успешност оваквог начина рада.