Дигитални бонтон

Педагог школе Јелица Павловић је у сва три пета разреда матичне школе одржала презентацију на тему дигиталног бонтона.

Говорило се о безбедном коришћењу интернета, упознати су са националном платформом за превенцију насиља у школама „Чувам те“. Са ученицима је креирана листа прекршаја бонтона у дигиталној комуникацији са вршњацима, наставницима… Посебно су наглашене опасности у комуникацији са непознатим особама. С друге стране истакнуте су предности интернета у области образовања, међусобне помоћи и сарадње.

Пано коришћен у презентације је креација ученика прошлогодишњег 4/1 и учитељице Гордане Симић. Тако да смо се подсетили оног што они већ знају и проширили смо сазнања са новим информацијама.