Благодарнице за наше ученике муслиманске вероисповести

Наши ученици који похађају Исламску веронауку у протеклој школској години својим залагањем заслужили су све похвале и овим малим гестом обрадовали смо их Благодарницом. Наша школа ОШ ,,Вук Караџић“ Лозница, поред тога што има верску наставу у проценту 100%, с поносом истиче изузетне односе две верске заједнице захваљујући, првенствено, вероучитељима који се труде и дају нам свима пример међусобне љубави. Неки наши пројекти се разликују, али оно што се у нашој школи не разликује је ЉУБАВ И БРИГА ЗА СВАКО ДЕТЕ, ЗА СВАКОГ ЧОВЕКА. Благодарећи најпре изузетном човеку, великом човеку муфтији Мехмедалији Велију на кога смо поносни као колеге , овим гестом желимо да мотивишемо да сва деца буду још посвећенија доброчинству, оданошћу Богу и свим знањима која могу бити на добробит заједнице и друштва у целини.

муфтија Мехмедалија Вели

професор енглеског језика и књижевности и педагошки саветник Сања Симић де Граф