Учешће наших ученика у Васкршњем базару и богослужењима

У сусрет празнику Васкрсења Господњег и ове године на Велики четвртак 13.априла 2023.године одржан је традиционални Васкршњи базар у Лозници на шеталишу испред Вуковог дома културе. Вероучитељи у сарадњи са учитељима и наставницима основних и средњих школа,су организовали радионице у којима су ученици користећи разне материјале, показали своју маштовитост и креативност у украшавању васкршњих јаја.Ученици су припремили и продајну изложбу својих радова, украса и свих рукотворина у духу најрадоснијег хришћанског празника, уз жеље да празничне дане испуне радошћу. Ученици наше школе дали су свој допринос учешћем у овој дивној манифестацији а наши суграђани ни овог пута нису остали равнодушни те су и они допринели овом делу из свег срца. Ученице наше школе Ђуричић Марта, Ђурић Ђурђина, Лукић Сара и Анастасија Мићић су заједно са вероучитељима и другарима из других основних и средњих школа били пример свима нама у овим данима и понос наше школе.  Ове ученице, као и Тамара Ненадовић, активно су учествовале у животу Цркве и редовно похађале богослужења у нашим Храмовима и тиме показали пример одличне сарадње измећу ученика, наставника и наше Свете Цркве.

Више фотографија можете погледати овде https://anyflip.com/scxpd/niov/

вероучитељ о.Јован Секулић