Ученик генерације школске 2012/2013. године

Комисија коју су чинили: одељењске старешине осмих разреда: Милован Максимовић, Зоран Кокановић и Тања Ђурић и помоћник директора-педагог школе Јелица Павловић, донела је предлог о избору ученика генерације школске 2012/2013. године који је проследила Одељењском већу 8. разреда. Одељењско веће је прихватило предлог комисије.

На основу услова за избор ученика генерације и мерила за избор кандидата, након бодовања, за ученика генерације школске 2012/2013. године је проглашена Ана Чугуровић, ученица одељења 8-2.

У ужој конкуренцији за ученика генерације били су још и Никола Мићић и Милош Васић, оба ученици одељења 8-3.

Ана Чугуровић је учествовала на такмичењима из: математике, историје, српског језика, италијанског језика. Највећи успех је постигла у току школовања у осмом разреду, учествовањем на републичком такмичењу из италијског језика и на републичком такмичењу из књижевности, на Књижевној олимпијади.

Честитамо овом приликом нашој ученици и желимо јој пуно успеха и у даљем школовању! 🙂