Сарадња лозничких Вукових школа са канцеларијом за младе кроз подршку осмацима у припреми завршног испита

Дана 12.4.2024. заједнички ученички и наставнички пројекат лозничке, липничке и тршићке Вукове школе подршке основцима у припреми завршног испита кроз квиз знања и књижевност кроз енигматику (ученички пројекат) реализовали смо у Канцеларији за младе кроз квиз такмичење четири групе основаца са територије града Лознице. У осмишљавању овог квиза учествовале су наставнице српског језика Катарина Алексић и Катарина Антонић и ученици осмог разреда Тима за проекте у настави ОШ „Вук Караџић“ заједно са наставницом енглеског језика Сањом Симић де Граф.

Једно изузетно лепо искуство и захваљујемо координаторки Ани Јевтић и дивним младим људима који раде у Канцеларији за младе и све похвале за труд да се лознички основцима обезбеди бесплатна припрема за завршни испит. Наше ОШ „Вукова спомен школа“ из Тршића, ОШ „Вук Караџић“ из Липнице и ОШ „Вук Караџић“ из Лознице настављају са испитивањем методичких могућности повезивања школа кроз заједничке активности.

Координатор сарадничких пројеката Сања Симић де Граф, професор енглеског језика и педагошки саветник.