Резултати одржаног РТС кроса

У петак, 12. маја, одржан је традиционални крос РТС-а. Погледајте пласмане, по разредима:

Матична школа:

Први разред

1.Јана Ђурић  1.Димитрије Перић
2.Тања Симић  2.Растко Петровић
3.Ђурђина Ђурић  3.Марко Максимовић

Други разред

1.Тамара Комарчевић 1.Стефан Павловић
2.Ања Баштовановић 2.Алекса Урошевић
3.Ања Ћоралић 3.Михаило Старчевић
1.Тамара Ненадовић 1.Матеја Миловановић
2.Елена Гавриловић 2.Лазар Митрић
3.Дајана Радојчић 3.Огњен Максимовић

Трећи разред

1.Наташа Берчек 1.Владан Симић
2.Јелена Максимовић 2.Урош Дејановић
3.Виолета Кикановић 3.Стефан Крсмановић

Четврти разред

1.Маја Стефановић 1.Лазар Лазаревић
2.Тамара Радановић 2.Драго Трипковић
3.Тијана Симић 3.Немања Лукић

Пети разред

1.Јована Мићановић 1.Ненад Дивљаковић
2.Ђурђина Митровић 2.Немања Крсмановић
3.Ивана Мишић 3.Филип Димитријевић

Шести разред

1.Теодора Јањић 1.Урош Петровић
2.Ивана Марковић 2.Михаило Василић
3.Ангелина Трипковић 3.Урош Ђорђевић

Седми разред

1.Милица Тијанић 1.Раденко Алимпић
2.Милица Максимовић 2.Бранко Васиљевић
3.Милица Лазаревић 3.Лазар Николић

Осми разред

1.Милица Мићић 1.Срђан Иванковић
2.Сара Петровић 2.Саша Стефановић
3.Кристина Малетић 3.Игор Миловановић

Слике:

 

ИО Зајача:

I и II разред /девојчице/:                                                  I и II разред /дечаци/:

1.место: Ана Исаиловић I раз.                                               1.Данило Митровић  I раз.

1.место: Кристина Ђукановић II раз.

 

III и  IV разред /девојчице/ :                                    III и  IV разред /дечаци/ :

1.Галина Тадић III раз.                                                          1.Матија Лазић  III раз.

1.Јана Васиљевић  IV раз.                                                     1.Лазар Илић   IV раз

 

 V разред  /девојчице/:                                                        V разред  /дечаци/:

1.Весна Обрадовић                                                                1.Вук Петровић

2.Јелена Станковић                                                              2.Сретен Глоговац

3.Марија Гајић                                                                       3.Илија Јочковић

 

VI разред  /девојчице/:                                           VI разред  /дечаци/:

1.Милица Ковачевић                                                      1.Стефан Мићић

2.Валентина Перић                                                         2.Лазар Максић

3.Жељка Драгићевић                                                      3.Милош Ђукановић

VII разред  /девојчице/:                                        VII разред  /дечаци/:

1.Сара Вујиновић                                                       1.Милош Вучетић

2.Теодора Аврамовић                                               2.Урош Зивановић

3.Милица Илић                                                          3.Михаило Аврамовић

 

VIII разред  /девојчице/:                                  VIII разред  /дечаци/:

1.Анђела Пуртић                                                            1.Марко Ђокић

2.Сузана Тодоровић                                                      2.Драган Ђукановић

3.Ивана Максић                                                             3.Лука Максић

Слике: