Резултати општинског такмичења из историје

Дана 9. марта 2019. године наша школа је била домаћин Општинског такмичења из историје. Било је 100 пријављених такмичара, из 10 основних школа.

Остварени су следећи резуолтати :

• за 5. разред –од 25 пријављених такмичара / 23 се такмичило и постигли два 3. места
  • за 6. разред–такмичило се 24 ученика и остварили су три 1. места, четири 2.места и шест 3. места.
  • за 7. разред – од 27 пријављених такмичара / 25 се такмичило и постигли једно 1. место, два 2. места и  седам 3. места
  • за 8. разред – од 24 пријављених такмичара / 23 се такмичило и постигли два 1. места, три 2. места и девет 3. места.

Укупно је освојено шест 1. места, девет 2. места и двадесет четири 3. места или укупно 39 освојених места.

Прва места су освојили следећи ученици:

• Манојловић Игор, 6.р., ОШ „ Анта Богићевић“
  • Станић Ђурђица, 6.п., ОШ „Јован Цвијић“
  • Танацковић Јелена, 6.р., ОШ „Свети Сава„ Л. Шор
  • Симеуновић Мила ,7.р., ОШ „Кадињача“
  • Ђурђевић Ана , 8.р., ОШ „14 октобар“ Драгинац
  • Ковачевић Младен, 8.р., ОШ „Краљ А. I Карађорђевић“ Ј. Лешница

Детаљне резултате за ученике 5. разреда погледајте ОВДЕ.

Детаљне резултате за ученике 6. разреда погледајте ОВДЕ.

Детаљне резултате за ученике 7. разреда погледајте ОВДЕ.

Детаљне резултате за ученике 8. разреда погледајте ОВДЕ.

Такмичење је протекло по планираној сатници без проблема. Окружно такмичење је 7. априла  у ОШ “Јован Цвијић“ у Лозници.