Припремна настава за ученике осмог разреда ради уписа у Карловачку гимназију

Драги ученици осмог разреда,

овом приликом вам прослеђујемо информације о бесплатној припремној настави за полагање пријемног испита за упис у Карловачку гимназију. Због великог интересовања школа започиње циклус пријављивањаза похађање припремне наставе. Припремна настава је бесплатна и намењена је свим заинтересованим ученицима  који ће полагати  пријемни испит за упис ученика у филолошка одељења и специјализовано одељење за ученике са посебним способностима за географију и историју, а настава се реализује из следећих предмета:

• српски језик и књижевност,
  • страни језик (енглески, немачки и руски),
  • историја и
  • географија.

У зависности од епидемиолошке ситуације и организације наставе, припремна настава ће се реализовати у просторијама школе или онлајн.

За учешће у припремној настави обавезна је претходна електронска пријава путем линка:

Рок за пријаву је 15. децембар 2020. године.

Додатне информације можете добити позивом на број 021/881-777 или путем електронске адресе:

karlgimnazija@yahoo.com