Пријава за упис деце у први разред за школску 2021/2022. годину

Поштовани родитељи,

Обавештавамо Вас да ће евидентирање деце за упис деце у први разред основне школе, за школску 2021/2022. годину, бити вршено:

• у периоду од 17-19. марта 2021. године у просторијама школе – улаз код библиотеке, у учионици преко пута библиотеке (Молимо Вас да испоштујете ову инструкцију због епидемиолошке ситуације!)
  • у периоду од 9-12 и од 15-18 часова

Школи се достављају на увид лична карта родитеља и и било који документ где је наведен ЈМБГ детета, или пасоши за родитеље и дете.

Све потребне информације о даљем поступању у вези са уписом деце родитељи ће добити у школи.

Молимо родитеље да поштују све прописане хигијенске мере заштите, обавезно ношење маски и држање дистанце.

Молимо родитеље да не доводе децу у школу.

Министарство просвете, науке и технолошког развоја достaвило је школама допис и одговарајућа упутства у вези са услугом еЗаказивање термина за упис и тестирање детета у ОШ.

Ради подршке школама у информисању родитеља, а на захтев више школа, припремљена је Информација за родитеље, коју можете погледати ОВДЕ.

Захваљујемо се на сарадњи и желимо срећан полазак у школу будућим првацима!