Последњи наставни дан за наше осмаке

Наши осмаци данас су имали последњи наставни дан. Осмогодишње дружење са другарима на часовима у школи, за њих је завршено. Дочекали су тај дан са пуно емоција, весели и распевани, а уз звуке трубача, играли су и грлили се.

Дружиће се и даље, стварати и нова другарства, али надамо се да ће се сећати пуно лепих ствари, за које их веже наша основна школа.

Желимо им пуно здравља, среће, успеха и љубави у свему ономе што раде и што их чека након основне школе. И нека нам дођу са новим веселим причама, из својих нових школа.

Нека их ове фотографије и снимак подсете на овај дан.

Ако слике хоћете да преузмете у већој резолуцији, урадите следеће: на слику кликните десним тастером миша и одаберите опцију “Отвори линк на новој картици”. Затим, када се отвори слика у тој новој картици, кликнути на резолуцију поред текста “Пуна величина”. Приказаће се слика у максималној резолуцији.

Погледајте и кратак видео: