Последњи наставни дан за генерацију наших осмака

Ученици осмих разреда, данас су имали последњи наставни дан у школи. Са нестрпљењем су га чекали…

Веселили су се, дружили, поливали водом, сликали и када су дочекали традиоционалне и незаобилазне трубаче, препустили су се плесу и певању. Иако срећни, у њима се ипак могла назрети туга, што са свим својим другарима, са којима су провели осам година у одељењима, неће делити и даље све оно што јесу током школовања.

Пожелимо им срећу, да се добро спреме и ураде завршне испите, а затим и упишу школе које желе… у тим школама да стекну додатна знања и успехе. Желимо им да што више напредују и да се спремни ухвате у коштац са обавезама и животним ситуацијама. Нека у свим својим делима истрају и да се оформе у веселе, добре и успешне људе.

Погледајте кратак видео:

Погледајте фотографије (за већу резолуцију, десним кликом отворите фотографију у новом прозору и одаберите максималну резолуцију, а затим преузмите фотографију):