Портал Моја средња школа

У документу који је школа добила, ученици осмог разреда и њихови родитељи могу се упознати са још једним новим начином пријављивања ученика за упис у средње школе, коришћењем портала Моја средња школа (mojasrednjaskola.gov.rs). На том сајту се могу проверити сви евидентирани подаци за конкретног ученика, али и видети сви статистички подаци о основним и средњим школама који могу помоћи у правилном одабиру школе.

Документе који је школа добила поводом ових информација, можете погледати кликом ОВДЕ и ОВДЕ.

Осим наведене информације о поменутом порталу, у приложеном документу су и информације о терминима завршних испита за ученике осмог разреда и упису у средње школе.

У прилогу се налази обавештење за родитеље ученика осмог разреда који уписују први разред средње школе 2021/22. школске године.

Прва активност на порталу је доступна за кориснике од 12. априла и намењена је пријављивању полагања пријемних испита за специјализована одељења за ученике са посебним способностима и за средње уметничке школе.