Обавештења и информације

Обавештења и информације:

• Наступа време зимских игара, које могу бити и опасне. Ученицима у школи забрањено је између осталог и да:

“…уносе у школу или другу организацију оружје, пиротехничка средства или друге предмете којима могу да угрозе или повреде друго лице.”

По Закону о основама образовања и васпитања то се сматра тежом повредом и повлачи изрицање васпитно-дисциплинске мере. Зато, користимо зимске чаролије тако да нам свима буде лепо.

• Наша школа се прикључила акцији удружења “Сви за Космет” у циљу припремања пакетића за нашу децу са Косова и Метохије. Наша мала пажња њима много значи. Ко је у могућности нека у понедељак донесе било шта од слаткиша и остави код вероучитељице или помоћних радника.

• Ученици 1/1 су награђени новогодишњим пакетићем  за одељење од издавачке куће БИГЗ, а поводом њиховог учешћа у ликовном конкурсу БИГЗ школство на тему „Нацртај своју лектиру“. Тим поводом је школа добила захвалницу.