Скочи на садржај

Наши ученици узели учешће у републичком калиграфском такмичењу „Уметност писма – Калиграфија 2024“

Наши ученици узели учешће у републичком калиграфском такмичењу са међународним учешћем „Уметност писма-КАЛИГРАФИЈА 2024“ у оквиру Календара смотри и такмичења Министарства просвете Републике Србије у организацији Удружења војвођанских учитеља Министарства просвете Републике Србије.

Похваљују се ученици:

– Станко Крстић, Вукашин Матић, Хелена Ђукановић и Анђела Матић, ученици IV2 (ментор Жељка Дејановић). Рад ученице Анђеле Матић избран је и за колективну изложбу.

– Теа Гајић VI2, Милица Стојановић VIII2, Јасмина Икановић VIII2 и Лара Перишић VIII1 (ментор Анђелко Тешмановић). Рад ученице Јасмине Икановић изабран је и за колективну изложбу

– Ајша Мигић VIII2, Татјана Симић VIII2, Николина Пајић VIII1 и Ива Перишић VIII1 (ментор Сања Симић де Граф)