Општинско такмичење у одбојци – наша школа домаћин

У понедељак, 04.12.2017. године, у фискултурној сали ОШ „Вук Караџић“ у Лозници, одржано је Општинско такмичење основних школа у одбојци. Организатор такмичења су ОШ „Вук Караџић“ Лозница и Удружење педагога физичке културе Лознице. Такмичење су помогли и подржали локална самоуправа и одбојкашки клуб „Лозница“.

На такмичењу су узеле учешће основне школе са територије Града Лознице, укупно 12 екипа, и то 8 у женској, и 4 у мушкој конкуренцији.

Наша школа је учествовала и са женском и са мушком екипом. Девојчице су поражене у четвртфиналу од ОШ „Анта Богићевић“, док су дечаци у полуфиналној утакмици били слабији од ОШ „Свети Сава“ из Липничког Шора.

Најбољу одбојку ове године демонстрирала је ОШ „Јован Цвијић“ из Лознице, која је освојила прво место и у мушкој и у женској конкуренцији, и представљаће наш град на Окружном такмичењу.

Плансман – девојчице:

I МЕСТО:  ОШ „Јован Цвијић“ Лозница

II МЕСТО:  ОШ „Анта Богићевић“ Лозница

III МЕСТО:  ОШ „Кадињача“ Лозница

Плансман – дечаци:

I МЕСТО:  ОШ „Јован Цвијић“ Лозница

II МЕСТО:  ОШ „Свети Сава“ Липнички Шор

III МЕСТО:  ОШ „Анта Богићевић“ Лозница

Предметни наставници који су учествовали у орагнизацији такмичења, били су Бурмазовић Дарко и Тешић Братислав.