Наш пример добре праксе презентован на на републичком стручном скупу XXXVIII Сабору учитеља Србије

Наша школа имала је велику част да наш рад ,,Дневник добрих дела“ буде одабран за презентовање примера добре праксе на републичком стручном скупу XXXVIII Сабору учитеља Србије, који је одржан онлајн у суботу 1.6.2024. У стручном скупу су учествовали в.д. директор Петар Косовац и наша наставница Сања Симић де Граф, професорка енглеског језика и педагошка саветница, координатор овог пројекта, која је и презентовала овај рад.

У реализацији овог пројекта учествовали су психолог школе Ђурђина Симић, педагог школе Јелица Павловић, учитељица Радмила Лукић, Жељка Дејановић, Зорица Јањић, Мирослава Видовић-Митровић и Милка Томић, вероучитељица Тијана Васић, наставница енглеског језика Светлана Самуровић и педагошка саветница Сања Симић де Граф.

На следећем линку можете видети презентовање нашег примера од 1:15:10 до 1:30:00