Наш Европски дан језика на порталу Друштва за стране језике и књижевности као пример добре праксе

Активности обележавања Европског дана језика у којима су учествовали наши наставници у сарадњи са нашим школама сарадницама ЈУ ОШ ,,Вук Караџић“ из Требиња, ОШ ,,Вукова спомен школа“ из Тршића, Средња економска школа и ОШ ,,Петар Враголић“ из Љубовије постављене су на портал Друштва за стране језике и књижевности као пример добре праксе.  (Опширније о томе можете прочитати овде.)

Овом приликом захваљујемо свим ученицима и колегама на несебичном труду: Господину Александру Вукановићу, директору ЈУ ОШ ,,Вук Караџић” из Требиња Господину Александру Поповићу, директору ОШ ,,Вукова спомен школа” из Тршића Господину Василију Ђукановићу, директору ОШ ,,Петар Враголић” из Љубовије Господину Петру Косовцу, в.д. директора ОШ ,,Вук Караџић” из Лознице Професоркама угоститељства и куварства Дејани Лазаревић и Љиљани Јовановић. Колегама Јелени Стевић, Данијели Шкипина, Маји Ивановић, Марији Радановић, Сандри Тодоровић, Дајани Бркић, Миљи Тупљанин, Игору Вукомановићу, Анки Божић, Маји Ђурасовић (ЈУ ОШ ,,Вук Караџић” , Требиње) Колегиници Ани Мићић (ОШ ,,Петар Враголић”, Љубовија) Колегама Тијани Васић, Жељки Марковић, Снежани Пантић, Сенки Симић, Кристини Рондовић, Александри Деспотовић, Миланки Васиљевић, Слађани Живановић, Владану Андрићу, Александри Стефановић и Сањи Симић де Граф (ОШ ,,Вук Караџић”, Лозница)

Надам се да ћемо реализовати још много заједничких пројеката на радост нашим ученицима, промоцији наше професије и да ширењем свих ових методичких могућности, као што смо и до сада радили, истичемо основе свега на чему знање треба да почива- човекољубље и толеранција, равнајући пут сваком ученику да израсте у доброг човека на радост својим родитељима а својој отаџбини на корист.

Координаторка пројекта Сања Симић де Граф, професорка енглеског језика и педагошка саветница