Наш Европски дан језика истакнут на сајту Друштва школских библиотекара као посебно препоручен пример добре праксе

У организацији Друштва за стране језике и књижевности и Друштва школских библиотекара Србије, наша школа се прикључила традиционалмом обележавању Европског дана језика у сарадњи са Средњом економском школом и вероучитељем Митровачке гимназије.

Оно што нас посебно радује да је Друштво школских библиотекара и Друштво за стране језике и књижевности посебно истакло наш пројекат ,,Посебно истичемо ову активност, која се могла видети као пример добре праксе у оквиру Science on Stage Srbija и Института за модерно образовање“, што се може видети у на страници https://skolskibibliotekari.edu.rs/sajt/index.php/aktivnosti/akcije/325-2022-150-10810-ex-catedra у оквиру које се налази Табела, коју смо овде приложили.

Све похвале за нашу школу и дивне колеге и наше драге ученике где су се сви наставници одазвали позиву и на тај начин допринели да овај пројекат буде препознат, али да се презентује као четворочасовни вебинар на Институту за модерно образовање и СОНС платформи и да уђе у Зборник примера добре праксе Савеза учитеља Србије.

професор енглескогјезика и педагошки саветник Сања Симић де Граф, координатор пројекта