33. Ликовни конкурс “Железница очима деце 2016”

Железнички музеј позова ученике до 14 година, да учествују на традиционалном ликовном конкурсу “Железница очима деце 2016”, под мотом да је железница један од симбола људских веза, сарадње и пријатељства.

На овај начин се жели инспирисати и сачувати, део дечјих мисли везаних за њихов доживљај пруге, возова и људи на железници.

Достављање радова: конкурсне радове треба доставити Организаторима најкасније до 30. новембра 2016. године на адресу:

Железнички музеј
ЗА КОНКУРС
11000 БЕОГРАД, Немањина 6

Жири 33. ликовног конкурса прегледаће све приспеле радове и одабрати најбоље. Само аутори најбољих радова биће благовремено обавештени телефоном.  Одабрани радови са овогодишњег Конкурса биће изложени у Галерији Железничког музеја у Београду од 15. децембра 2016. године.

Заинтересовани ученици се могу обратити својим предметним наставницима, везано за овај конкурс, а у прилогу ОВДЕ, достављамо пропозиције Ликовног конкурса “Железница очима деце”.