Креативне радионице из православног катихизиса

Период Васкршњег поста одувек је за хришћане био период искушења, прилика за јачање вере и борбу са слабостима. Лета Господњег 2020. године, задесило нас је искушење на какво нисмо помишљали. Међутим, наши ученици и њихови родитељи су још једном показали да (упркос негативним коментарима који се могу чути на рачун просвете у нашем друштву) ипак још увек знају ценити праве вредности. Спремност на рад, брзина одговарања на постављене задатке и труд који улажу заиста су примери за сваку похвалу. Ученици од другог до шестог разреда учествовали су у креативним радионицама поводом Васкрса, а у прилогу погледајте њихове радове.

Свим ученицима и њиховим родитељима се још једном захваљујемо на њиховом залагању уз најрадоснији хришћански поздрав:

„Христос васкрсе!“