Један диван гест за наше предшколце кроз сарадњу наше школе и Економске школе

Дана 26.12.2023. на најлепши могући начин повезали смо једну предшколску установу, основну и средњу школу. Радост какву могу дочарати само искрена дечја срца! Кроз хуманитарну акцију скупљања слаткиша Средње економске школе и одлуке да се један део слаткиша дарује ОШ ,,Вук Караџић“ Лозница, одлучили смо да обрадујемо предшколце ПУ ,,Бамби“ који реализују своје активности у просторијама наше школе.

Трудићемо се у наредном периоду да кроз различите пројекте и акције донесемо што више радости нашим најмлађима али и да истакемо њихов рад и труд и покажемо да су њихови старији другари увек ту да им помогну и подрже у свему.

Погледајте у видео-прилогу како су се малишани обрадовали Даривање слаткиша предшколцима у сарадњи ОШ ,,Вук Караџић“ Лозница и Средње економске школе