Издавачка кућа ,,Едука“одала признање нашим наставницима

Данас су нам наше дивне сараднице и драги гости Цеца и Сања из издавачке куће ,,Едука“ указале велику част дошавши у посету нашој школи да нам доделе похвалнице на запаженој припреми поводом Светског дана науке а која је ушла у зборник примера добре праксе ,,Час за углед 8“. Реализатори су наставници Александра Деспотовић, Мирјана Милићевић, Мирјана Марковић, Жељка Марковић, Добро Андрић, Иван Негић, Кристина Рондовић, Катарина Павлица и координатор пројекта Сања Симић де Граф. Велика захвалност помоћнику директора Петру Косовцу на техничком уређењу снимка и ученичком Тиму за пројекте у настави, а посебно вршњачким едукаторима Марти Ђуричић, Ђурђини Ђурић, Павлу Митровићу, Јасмини Илић, Ајши Мигић, Милици Стојановић, Теодори Илић и Тамари Васиљевић. Дивно смо се провели. Погледајте!