Организовање одласка на Фестивал науке и позив Ученичког парламента наше школе

Школа организује одлазак ученика од 6-8.разреда на Фестивал науке у четвртак 5.12.2019. год. Полазак је испред железничке станице у 8.00 часова; доћи  20 минута пре поласка. Са ученицима ће ићи задужени наставници: Владан Митровић и Петар Косовац. Списак ученика који иду на сајам ће бити истакнут у наставничкој канцеларији, због правдања часова.

Ученички парламент Вас позива да се укључите у новогодишњу акцију „ШИРИМО РАДОСТ“. Сакупљају се слаткиши/сланиши, играчке и школски прибор. Ученици 1-4. разреда предају учитељицама или учитељу, а остали ученици 5-8. разреда остављају под јелком, у ходнику школе.

Такође Вас позивамо да обрадујете било ког друга/другарицу 1-8. разреда новогодишњом честитком; слање за млађе разреде је 10 дин, за старије 20 дин. Честитке предати наставници италијанског језика Мирјани Марковић до четвртка 28. децембра 2019. год.