Дечји туристички водич

Поводом обележавања Дана школе, ученици 3-1 су решили да представе Дечји  туристички водич који је резултат њиховог рада у оквиру истоимене пројектне теме којом су се бавили током другог разреда.

Кроз рад на овом пројекту ученици су боље упознали прошлост, обичај, храну, знаменитости, манифестације, знамените личности и занимљива места свог завичаја. Уз помоћ родитеља и своје учитељице Гордане Симић, направили су Дечји туристички водич за вршњаке који први пут долазе у Лозницу. У њему ученици предлажу места у Лозници која вреди видети и посетити.

Пошто је Водич у дигиталној форми, може се надограђивати у складу са ученичким интересовањима и новим сазнањима о свом крају. Кроз рад на овом пројекту још једном се показало колико је за успех важна добра сарадња између школе и породице.

Погледајте: