Дечији вашар на шеталишту града

Ове године, Дечији вашар, манифестација у оквиру Дечије недеље, одржан је на шеталишту нашег града.

Најмлађи ученици наше школе, који похађају ниже разреде, заједно са својим учитиљицама, упутили су се из школе, до центра града, где су били њихови вршњаци из осталих градских школа и где су продавали свој рукотворине, које су заједно са другарима, учитељицама и родитељима, сачинили.

Весели и заинтересовани, као прави улични продавци, трудили се да што повољније и што брже, продају своје производе, заинтересованим пролазницима и родитељима, који су се окупили, да подрже ову активност, која за циљ има да промовише вештине и способност код деце.

Леп сунчан дан, допринео је да већина понуде буде продата и да омогући ученицима да за зарађен новац, заједно са својим учитељима, набаве нешто што ће читавом одељењу требати у наставку школских дана.