Дечији вашар

У среду, 11.4.2015. године организован је Дечији вашар у дворишту Матичне школе, који је био планиран у оквиру Дечије недеље и који тада, због лошег времена, није одржан.

Ученици нижих разреда, припремили су своје ручне радове и разне предмете, са намером да их продају и да за прикупљени новац, купе нешто што су одредили да им је свима у разреду потребно и приступачно набавити.

Дечији вашар је био веома посећен, углавном од стране родитеља ученика и који су веома заинтересовано трговали и куповали изложене предмете. Надамо се да су ученици успели да прикупе довољно новца за неке своје потребе и да ће им ово искуство помоћи да примете да када имају неки циљ, могу заједно, својим залагањем да га остваре. 🙂

Погледајте фотографије: