Дарови од наших сарадника и пријатеља из Економске школе

Дана 26.12.2023. наши драги сарадници и пријатељи из Средње економске данас су нас обрадовали пакетићима за децу. Колегиница Слађана Станковић, професорка у Економској школи, покренула је акцију прикупљања слаткиша у сарадњи са Ученичким парламентом. Колегиница Слађана је у договору са професорком Оливером Чикарић, помоћницом директора и професорком угоститељства Дејаном Лазаревић одлучила да један део пакетића поклони деци наше школе као знак пажње и успешне вишегодишње сарадње са нашом школом кроз интегративне пројекте у сарадњи са професорком енглеског језика и педагошком саветницом Сањом Симић де Граф.. Имајући у виду да се ИО Зајача истиче у свим активностима првенствено захваљујући огромном труду и љубави учитељице Миланке Васиљевић али и вредних учитељица Светлане Ђурић и Александре Стефановић, одлучили смо да један део пакетића поклонимо овим дивним ученицима. А други део пакетића је право изненађење за најмлађе. Како се у матичној школи налазе деца предшколске установе ,,Бамби“, наше две школе су се сагласиле да и њих обрадујемо. Пакетиће им је донео наш познати Славко Мраз. Велика радост за нашу децу! Хвала нашим драгим пријатељима из Средње економске школе са којом је част сарађивати и дивним професорима који учествују у нашим заједничким акцијама.