Прослава Дана школе, 2019.

Дан школе, 8. новембар, ове године смо прославили заједно са Основном Музичком школом, свечаном приредбом у Вуковом дому.

Након Химне Вуку, коју су извели хор и оркестар Музичке школе, уследиле су поздравне речи ВД директора наше школе, Анете Ракић, директора Основне Музичке школе, Горана Пантића и заменика градоначелника Љубинка Ђокића. Затим је уследио заједнички организована приредба у којој смо имали прилику да чујемо рецитацију, погледамо шта је приредила Драмска секција наше школе заједно са ученицима музичке школе, послушамо изведбе солиста музичке школе и традиоционално погледамо наступ најмлађих чланова наше фолклорне секције.

Препуна сала Вуковог дома, најбоље је дочарала заинтересованост и расположење за праћење ове манифестације.

Чланови колектива наше две лозничке школе, заједно са бившим радницима који су у пензији и свечаним гостима, своје дружење су наставили у оближњем ресторану, у веселој атмосфери.

Погледајте фотографије:

Погледајте видео прилог: