Свечана прослава дана школе

08.11.2013. – Наша школа је пригодном свечаношћу обележила Дан школе и 48 година постојања.

Програм је почео у 11.30 у сали школе извођењем „Химне Вуку“. Осим ове, школски хор који води наставник Зоран Кокановић, извео је још две песме.

Солиста песме „Нек’ свуд’ љубав с’ја“ био је Стефан Манојловић (ученик 5/2).

После поздравне речи директора школе Добре Андрића, програм је отворила ученица 7/1 Исидора Бојанић. Програм је настављен представљањем сплета игара ученика школице  фолклора, коју води сарадник Бранка Тошић.

У драмском делу програма чланови драмске секције извели су драматизацију „Турнир на Косову“. Учествовали су следећи чланови-глумци:

7/1 – Софија Стојановић, Мирјана Васић, Тијана Симић

7/2 – Катарина Ђурић, Ангелина Мићић, Габријела Окиљ

7/3 – Јана Јокичић, Теодора Мијаиловић

6/2 – Тијана Пантић, Јована Саватић, Адријана Алексић,Катарина Марковић, Јована Јеремић, Нада Радановић

5/1 – Милица Поповић, Анастасија Крсмановић, Марија Тодоровић

5/2 – Јелена Пантић, Александра Петровић, Анђела Петровић, Анђела Наумовић, Тијана Којић

Ученике за наступ је припремала наставница Татјана Ђурић.

Програм је затворила средња група школског фолклора извођењем игара из Подриња.

Дан школе

2008. године, заједнички је организована прослава дана школа за 4 основне школе „Вук Караџић“. Програм поводом дана школа, организован је у Вуковом дому у Лозници, пригодним програмом, у коме су учествовали ученици основних школа.

Можете погледати снимак са ове прославе:

Уколико желите, на линковима испод можете погледати прославе дана школе из ранијих година: