Обележавање Дана месне заједнице Зајача

У понедељак 21.9.2016. године, ученици свих разреда (од I до VIII) ИО Зајача, наше школе и остала деца свих узраста која су дошла на манифестацију учествовали су у спортско-рекреативном програму поводом обележавања Дана месне заједнице Зајача. Уз подршку представника месне заједнице и организацију наставника физичког васпитања реализовано је једночасовно дружење кроз спортске игре које су одржане на игралишту Фудбалског клуба „Антимон “ из Зајаче.

Програм се састојао из турнирског такмичења у одбојци за девојчице и малом фудбалу за дечаке. За све ученике су биле обезбеђене пригодне награде.

Организација је протекла у најбољем реду уз присуство многобројне публике којa je давала подршку и подстрек свим учесницима.

Погледајте фотографије: