Божићна приредба изведена у одељењу 4-1

Поводом најрадоснијег хришћанског празника -Рождества Господа Исуса Христа – Божића, ученици  IV-1  разреда извели су приредбу под називом „Божић, Божић, благи дан“, где су на врло леп и садржајан начин приказали најважније обичаје везане за Бадњи дан, Бадње вече и Божић. Ученици су показали који обичаји су пратили сечење и уношење бадњака у кућу, застирање дома сламом и пијукање, мешење чеснице, припрему печенице, окупљање породице на Бадње вече, Божићно јутро уз долазак положајника и здравице које су се тада изговарале. Приредбу су с пажњом пратили ученици одељења IV-2, а на крају приредбе су оба одељења отпевала радосну Божићну песму „Божић, Божић, благи дан“, какав је и наслов ове веома корисне и брижљиво припремљене представе.