Бесплатни курсеви из математике и програмирања

Фондација „Центар за младе таленте“ и ове године организује КУРСЕВЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ И ПРОГРАМИРАЊА за основце (од петог разреда) и средњошколце. Курсеви су БЕСПЛАТНИ, а посебних услова за пријаву (регистрацију) нема.

Курсеви које ученици могу да похађају и онлајн и офлајн су:

• математатика (шест курсева за различите узрасте)
  • програмирање (седам курсева: C почетни, C напредни, C++, C#)

За онлајн праћење курсева неопходно је да ученици поседују PC рачунар (са оперативним системом Wиндоwс 8 или новијим), звучнике и да имају приступ интернету. Почетак онлајн наставе  је планиран у другој половини октобра 2019. године о чему ће ученици који се пријаве накнадно бити обавештени имејлом. Рок за пријаву није ограничен.

Паралелно са онлајн наставом биће организовани и офлајн курсеви за једну групу ученика за сваки курс (20 ученика по курсу). Ученици који се определе за овај вид слушања наставе, а желе да упишу почетне курсеве (C основни A, C основни B и Математика K1) полагаће тест из математике. Тестирање ће се обавити 05. 10. у 10ч. Рок за пријављивање је 01.10.2019.

За више информација позовите 021/6350932 или посетите веб-страну: www.cmt.edu.rs