Радови наших ученика на Божићном базару основних школа

Са благословом Његовог Преосвештенства епископа шабачког Јеротеја, ученици који похађају веронауку у основним школама у Лозници су припремали пригодне божићне украсе који су били изложени на Божићном базару на шеталишту. Новац од продаје украса биће усмерен у хуманитарне сврхе, а продајни штанд је био постављен испред Вуковог дома, у четвртак, 28.12.2023. године, у периоду између 11 и 15 часова и био је изузетно добро посећен. Још једном се захваљујемо нашим ученицима који су уложили свој труд и креирали права мала уметничка дела, као и оним ученицима који су данас били на шеталишту и својим осмесима привлачили пролазнике да застану и учествују у овој дивној акцији, на славу Божију и корист ближњих.