Спортски дан у нашој школи

У оквиру активности које ће се реализовати у нашој школи до краја школске године, наставница енглеског језика и педагошки саветник Сања Симић де Граф заједно са ученицима наше школе организује низ активности. Данас, 8.6.2023. овај дан смо посветили спорским активностима.

Наши седмаци су се лепо дружили данас. Најпре су у сали за физичко наставник физичког Добро Андић и наставница енглеског језика и педагошки саветник Сања Симић де Граф организовали занимљиву утакмицу-ученице 7-2 играле су одбојку против ученика 7-1. Након тога, Ученици 7-1 играле су фудбал против ученика 7-2 на игралишту. Оно што је ученицима било драго је да им се прикључила њихова учитељица Жељка Дејановић. Краћи видео-запис можете погледати овде: