Матурска свечаност генерације 2020/2021. године

У уторак, 29.6.2021. године од 19ч је организована матурска свечаност за ученике геренације 2020/2021. наше школе. Након сликања у дворишту матичне школе, свечаност коју су организовали родитељи ученика је одржана у сали за физичко васпитање.

Додељена су признања ученицима који су остварили Вукове дипломе: Никола Николић 8/1, Александра Степанић 8/1, Дијана Митрић 8/2 и Тања Станимировић 8/2, а затим уз додељену Вукову диплому и проглашење ђака генерације 2020/2021. године коју је заслужила Маша Ракић 8/1.

Ђак генерације – Маша Ракић

Ученици Маши Ракић, која је ђак генерације, додељен је и пригодан поклон, у складу са њеним интересовањима, сталак за сликање са прибором. Након ове свечане доделе, матурско вече за наше ученике је протекло уз музику, послужење и забаву.

Погледајте слике:

Уколико желите да преузмете слике у оригиналној резолуцији, то урадите преко овог линка: https://drive.google.com/drive/folders/1Ft2YaBNUI4TtIHtAZL5f0OprwQn1CaFr?usp=sharing

И за крај, погледајте и видео традиционалног весеља уз омиљену песму матураната: