Сарадња са Политикиним енигматским часописом Разбибрига

Енигматски часопис Политикина Разбибрига чији је тираж огроман, указао нам је велику част а наставницан Сања Симић де Граф успоставила је једну драгоцену сарадњу у корист активности савремене наставе која се реализује у нашој школи. Од априлског броја па надаље у сваком броју, излазиће занимљиве активности савремене наставе реализоване у нашој школи кроз интегративну, пројектну и дигиталну наставу. Водич кроз активности биће наставница Сања Симић де Граф, а у оквиру активности које буду објављиване промовисаће се и наставници који су учествовали у пројектима имати прилику да добију додатне бодове стручног усавршавања, као и ученици и цела школа.

Часопис излази сваког петка у месецу. Први чланак је објављен 2. априла 2021. у броју 166. на странама 28. и 29. под називом ,,Могућности и изазови“ као увод у нашу даљу сарадњу.