Прилог о представи наших ученика млађих разреда, под називом „Божић, Божић, благи дан“

Поводом празника Светог Василија, када Српска православна црква прославља Мали Божић, 14.1.2020. године у нашој школи за родитеље и ученике наше школе, поново је изведена представа ученика четвртог разреда наше школе, под називом „Божић, Божић, благи дан„. Ученике је припремила њихова учитељица, Зорица Јањић.

Ову представу о српским обичајима везаним за Бадњи дан и Божић су посетили и лознички медији, а РТВ Подриње је о овом дешавању направило и кратак прилог. Ову прилику, искористила је директорица наше школе да упозна локалну заједницу са активностима које су наставници и ученици наше школе имали пред новогодишње и божићне празнике. Погледајте овај видео: