Наша школа у програму РТС „Ово је Србија“

У оквиру пројекта „Животиње“, који обједињује ученике од 1. до 8. разреда наше школе, екипа РТС-а је посетила нашу школу и направила прилог, који се емитовао у емисији „Ово је Србија“. Погледајте видео прилог, почевши од 27. минута:

Да подсетимо, током марта је почео да се реализује пројекат интегрисане наставе, под називом „Животиње“ у којем учествују ученици свих разреда и наставници Сања Симић де Грааф, Јелена Трипковић, Бранко Поповић, Миланка Васиљевић, Светлана Ђурић, Мирослав Секулић, Раденко Томић, Гордана Симић, Мирјана Ћосић и Слађана Живановић.

Дана 21.03.2019. и друштво за заштиту животиња „Феникс“ из Београда одржало је предавање ученицима виших разреда на тему угрожених животињских врста и њихове заштите.

Више о току овог пројекта пратите кликом на линк ОВДЕ.